TR EN RU

HAKKIMIZDA

MPİ LogoMPI Mühendislik Proje İnşaat Taahhüt San. ve Tic. Ltd. Şti., 1997 yılından bu yana, içerisinde yer aldığı sektörde kaliteli projeler üretmeyi amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda, şirketimiz İnşaat Mühendisliği Proje, Kontrollük ve Danışmanlık hizmetinde deneyimli mühendisler ve teknik personel ile, gerekli teknolojik donanımlar ve lisanslı tasarım yazılımlarıyla hizmet vermektedir.

Grubumuzun kalite anlayışı, ulusal ve uluslararası teknik standart, yönetmelik ve şartnamelere uygun, ekonomik, uygulanabilir ve işletmelerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek İnşaat Mühendisliği Proje, Kontrollük ve Danışmanlık hizmetlerini hedeflenen süreler içerisinde tamamlamak ve müşteriye sunmaktır.

İnşaat Mühendisliği Proje, Kontrollük ve Danışmanlık hizmetlerini hedeflenen süreler içerisinde tamamlamak ve müşteriye sunmak amacıyla şirket bünyesinde yürütülen bir kalite yönetim sistemi oluşturulmuştur. Sistemin amacı, üretimin her aşamasında bir üst mertebedeki yöneticiler tarafından sürekli olarak denetlenen tüm çalışanlara sorumluluk yükleyerek, kusursuz hizmet üretebilmektir. Bu amaç doğrultusunda şirket yönetimince, tüm personelin bilgilerinin güncellenmesi, pekiştirilmesi, yeni katılan personelin oryantasyonu için planlı ve gerekmesi halinde plan dışı eğitim seminerleri düzenlenmektedir. Ayrıca İnşaat Mühendisleri Odası ve Üniversiteler gibi kurumların hazırlamış olduğu eğitim seminerlerine çalışanların katılımı teşvik edilmektedir.

Şirket yönetimi gerekmesi halinde özelliği olan projelerde gerekli uzman kuruluşlardan ve Üniversitelerin ilgili birimlerinden danışmanlık hizmeti de almaktadır.

MPI Mühendislik Proje İnşaat Taahhüt San. ve Tic. Ltd. Şti., yönetimi ve tüm çalışanlar yukarıda belirtilen kalite yönetim sistemine uygun olarak çalışmayı taahhüt ederler.

mavera interaktif